Tema Arşivi olarak her zaman özgün ve orijinal tasarımlara önem veriyoruz. Geçmişten günümüze kadar insanlar her zaman özgün olan farklı şeylere ilgi duymuşlardır. Farklı olan şeyler insanlarda albeni yaratır. Kişisel veya kurumsla wordpress temaları da özgün olmalıdır çünkü, herkesin kendisini müşterilerine karşı daha iyi yansıtabilmesi gerekir.

Tasarım ve kullanıcı odaklı Worpdress temaları, webmaster olan insanlar tarafından oldukça ilgi ve beğeni toplamaktadır. Özellikle aradıkları nitelikler, farklı bir imaj ve kolay düzenleme olanağı bulunmasıdır.

Hazır wordpress temaları, yerli ve yabancı ünlü platformlarda satılmaktadır. Bu platformlarda yayımlanan hazır wordpress temaları o kadar çok insana sunulmaktadır ki, mükemmel bulduğunuz temaları sektörünüzdeki rakipleriniz hali hazırda kullanıyor olabilir. Eğer siz de aynı temaları seçerseniz, rakiplerinizden farkınız kalmayacak ve müşterilerin bakış açısından kopyacı konumuna düşebilirsiniz. Hiçbir işletme sahibi veya freelance çalışanlar böyle biz izlenime sahip olmak istemez. O yüzden özel tasarım wordpress temaları her zaman daha değerlidir. Tema Arşivi olarak biz de çalışmalarımızın müşterilerimiz için en özel tasarım olmasını hedefliyoruz.

Çok Kullanılan WordPress Temaları

Yerli ve yabancı çok kullanılan wordpress temalarına bu yazımızda biraz değineceğiz. Öncelikle, ücretsiz wordpress temalarını kullanmanızı önermiyoruz çünkü bu temalarda az veya çok açık kapılar olabiliyor ve sitenize izniniz olmadan backlink eklenebiliyor. Aynı zamanda ücretli temaların illegal yöntemlerle ücretsiz dağıtılması ile karşılaşmış olabilirsiniz. O temaları da kullanmamanızı öneriyoruz çünkü, bu wordpress temalarını ücretsiz olarak paylaşan insanlar kendilerine açık kapı bırakıyor olabilirler.