Tema Arşivi WordPress temaları, tamamen kullanıcı odaklı olan temalardır. Yaptığımız wordpress temalarını kolayca düzenleyebilir, ekleme ve çıkarmaları sürükle bırak sistemi ile hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

WordPress Tema Düzenleme

WordPress temaları düzenlemek aslında çok kolaydır. Fakat bazı wordpress temalarının admin panelleri o kadar kötü olabiliyor ki, temayı satın alan kullanıcılar sitelerini yaparken çok fazla uğraş vermek zorunda kalıyorlar. Tema Arşivi WordPress Temaları ile, sadece nesneleri yerleştirerek ve üzerlerine tıklayıp düzenleyerek hızlı bir şekilde wordpress sitenizi yapabilirsiniz. WordPress Tema Arşivi ile, hiç yorulmadan kendi internet sitenizi bitirdiğinizde bundan hem kar edip, hem de çok keyif alacaksınız.

WordPress Tema Hazırlama

Tema Arşivi olarak, Elementor PRO‘ya uygun yapılan temalar sayesinde, kendi wordpress temanızı da yapabilirsiniz. WordPress teması yapmanın hiç zor olmadığını, Tema Arşivi ile öğreneceksiniz. Tema Arşivi WordPress Temaları ile, özel tasarım web sitenizi yapabilirsiniz. Özgün wordpress temaları ile, wordpress sitenize gelen internet kullanıcıları sitenize hayran kalacak.

Yıllardır insanlara aynı temalar satılmakta ve piyasada bulunan çoğu wordpress teması bir çok sitede bulunmaktadır. Bu durum hem site sahiplerini hem de kullanıcıları sıkıyor. Buna karşılık olarak, özgün wordpress temaları yapıyoruz ve müşterilerimize bunu öneriyoruz. Sıkıcı olmayan, istediğiniz gibi düzenleyebildiğiniz wordpress temaları ile eskimiş temaları lütfen bir tutmayınız. Tema yapmanın ne kadar kolay olduğunu biliyor muydunuz? Biz size bunu açık açık belirtiyoruz, hiç korkmayın. Dilerseniz internetten Elementor eklentisini araştırabilirsiniz. Temalarımızda bulunan elementor ile beraber, sitenizi inanılmaz derecede değiştirebilirsiniz ve bir çok özelliğini kullanarak müşterilerinize en iyi şekilde kendinizi tanıtabilirsiniz.

Orijinal WordPress Temaları

Orijinal wordpress temaları, özgün wordpress temaları diyebiliriz. Aynı zamanda bu temalar hiçbir şekilde illegal değildir. Tamamen legal olarak kendi yapmış olduğumuz wordpress tema satışını yapmaktayız. Ayrıca Tema Arşivi sitesinden beğendiğiniz WordPress temasını aldığınız taktirde, sizlere desteğimizi eksik etmiyoruz. Orijinal temalarımızın arkasında duruyoruz ve size her zaman yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Tema Arşivi WordPress Tema Düzenleme

WordPress tema düzenlemek ile alakalı yazdığımız bu paragrafta anlamadığınız yerler olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz. WordPress tema düzenleme işlemi bu işe ilk başlayanlar için biraz zor olabilir ama buna alıştığınız taktirde çok kısa zaman içerisinde wordpress tema düzenleme işini bitirebilirsiniz.

Zor admin panelleri ve yabancı kelimeler yüzünden insanlar haklı olarak temaları beğenmeyebiliyorlar. Biz Tema Arşivi olarak, Türkçe wordpress temaları yapıyoruz ve kullanıcılarımızın zorlanmadan wordpress düzenleme yapabilmesi için çalışıyoruz.

WordPress Temaları ile Neler Yapılabilir ?

WordPress temaları ile hemen hemen her şeyi yapabilirsiniz. Mesela facebook benzeri topluluk temaları yapabilirsiniz veya ekşisözlük gibi temalar yapabilirsiniz. Bunlara uygun wordpress temaları bulunmaktadır.

Tema Arşivi WordPress temaları ile özgün tasarımlarınızı yaratabilir, hiçbir siteye benzemeyen kendi dizaynınızı yansıtabilirsiniz. Burada çok önemli bir nokta var ki, satışını yapmış olduğumuz temalar piyasadaki diğer wordpress temalarına göre oldukça ucuzdur ve geliştirilmeye açıktır.